Chcesz szybko opanować język niemiecki?

To łatwiejsze niż myślisz!

Dołącz do najbardziej rozbudowanego szkolenia w Polsce i mów płynnie w języku niemieckim nawet po 3 miesiącach dzięki naszym autorskim metodom z GWARANCJĄ REZULTATÓW.

Czy chcesz nauczyć się języka szybko, w łatwy i skuteczny sposób?

Szkolne metody nauki języka są tak efektywne, jak wysyłanie wiadomości za pomocą telegrafu czy gołębi pocztowych. Na pewno widzisz, że nie ma to większego sensu, podczas gdy posiadamy skuteczniejsze rozwiązania!

W szkole uczymy się słówek na pamięć, poznajemy odmianę 45 czasów i poświęcamy czas na naukę rzeczy, na które użytkownicy języka reagują uśmiechem politowania. Nie o to chodzi!

Przecież ucząc się własnego języka, nigdy nie analizowałeś żadnych tabel gramatycznych, nie uczyłeś się z żadnej listy słówek, nie rozwiązywałeś testów. Uczyłeś się CAŁKOWICIE inaczej.

To nie Twoja wina, że pomimo tak wielu lat nauki, nadal nie potrafisz swobodnie rozmawiać. Jednak to właśnie od Ciebie zależy to, co zrobisz z tym dalej. Jeśli nie masz czasu, aby uczyć się codziennie, a musisz nauczyć się języka NA JUŻ, to mamy coś właśnie dla Ciebie!

Jesteśmy grupą pasjonatów szybkiej i skutecznej nauki. Stworzyliśmy najbardziej rozbudowane szkolenia języka niemieckiego, hiszpańskiego, angielskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, ukraińskiego oraz holenderskiego w Polsce. Z naszymi kursami już po pierwszym tygodniu od rozpoczęcia nauki zauważysz postępy.

Nasze szkolenia językowe opierają się o potwierdzone naukowo metody, które działają jak prawo grawitacji, czyli ABSOLUTNIE ZAWSZE. Dzięki nim nauczysz się płynnie mówić w nowym języku, nawet … w 3 miesiące! Tak – dajemy Ci na to gwarancję.

Kurs składa się z wielu rozbudowanych modułów, w których znajdziesz liczne podcasty, materiały wideo, mapy myśli i regularne ćwiczenia z native speakerem. A wszystko to dostępne jest na prostej w obsłudze platformie internetowej, z której korzysta już ponad 12 000 osób!

Co więcej, nasza platforma posiada integralną aplikację, dzięki której możesz uczyć się także za pomocą własnego smartfona lub tabletu (aplikacja działa na systemie Android oraz iOS).

Dlaczego ten kurs jest
tak dobry?

3 miesiące to próg, który weryfikuje skuteczność metody

Instytut Lingwistyki opiera
się na 4 filarach:

Motywacja

Odwlekasz wykonanie zadania domowego na ostatnią chwilę? Czujesz, że za mało się angażujesz? A może zwyczajnie brakuje Ci samodyscypliny? Nauczymy Cię wdrażać nowe nawyki. Poznasz najlepsze strategie na konsekwentną naukę języka.

Nowoczesne metody

Wspomnienia ze szkolnej ławki odejdą w niepamięć. Koniec z nudnym wkuwaniem, testami, ocenami i stresem! Z naszym kursem będziesz się uczył przez dobrą zabawę, pozytywne
emocje i tematy, które Cię interesują.

Właściwy timing

Na pewno chodzi Ci o skuteczną komunikację. W pierwszej kolejności poznasz najpotrzebniejsze słowa, aby już od pierwszych chwil móc zacząć rozmawiać. Na gramatykę przyjdzie czas, gdy opanujesz fundamenty. Wszystko w swoim czasie.

Pełen luz

Sprawdzianom mówimy zdecydowane NIE. Nie służą skutecznej nauce, a jedynie wywołują zdenerwowanie i blokady podczas mówienia. W naszym systemie nie jesteś oceniany, a błędy językowe są mile widziane, ponieważ dają jasną informację, nad czym warto jeszcze popracować.

Nasze kursy językowe poleca znana aktorka - Aleksandra Szwed

„Witaj! Nazywam się Aleksandra Szwed i sama przez ponad 25 lat szukałam skutecznej metody nauki języków obcych. Nie tylko uczyłam się angielskiego w szkole, ale i chodziłam na kursy, na niezliczone korepetycje u kolejnych i kolejnych nauczycieli, kupowałam płyty, książki z rozmówkami, jeździłam na wakacyjne szkoły językowe… Mam wrażenie, że próbowałam wszystkiego.

Mój strach przed używaniem narzędzia, na którego zdobycie poświęciłam tyle lat i ogromne środki finansowe, nie malał, lecz rósł i to do tego stopnia, że wpływał nawet na mój dobór zleceń zawodowych. Wpadłam w istne błędne koło i dziś chcę Ci pomóc uniknąć tego samego.

Od pierwszych chwil po zalogowaniu do kursu w Instytucie Lingwistyki widać, że stworzyli go prawdziwi pasjonaci nauki języków w oparciu o potwierdzone naukowo metody, dzięki którym nauka jest nie tylko łatwa, ale i przyjemna.
Do Twojej dyspozycji jest bardzo intuicyjna w obsłudze platforma internetowa, a także dedykowana aplikacja, z której możesz korzystać wygodnie dosłownie w dowolnie wybranej przez siebie chwili. To Ty decydujesz, w jakim tempie i jak przebiega Twój kurs oraz na czym chcesz się skupić.
Masz do dyspozycji materiały w przeróżnej formie – począwszy od klasycznych fiszek i gier pamięciowych, które znajdziesz w aplikacji, poprzez podcasty, mapy myśli, materiały wideo, a kończąc na pomocy profesjonalnych, doświadczonych native speakerów.

Po prostu nagrywasz swoją wypowiedź na telefon i wysyłasz do konsultacji. Otrzymujesz szczegółową informację zwrotną, i to w formie, która motywuje Cię do dalszych działań. Nigdy nie jesteś rugany, ani krytykowany, nigdy nie czujesz się jak „językowe beztalencie”, co niestety bywa często spotykane w naszym szkolnictwie. Jesteś tylko instruowany co i jak możesz zrobić lepiej i bezustannie motywowany do dalszej pracy. I to właśnie coś, co mi osobiście bardzo się podoba w Instytucie Lingwistyki – dla nich „Mistrzem” jesteś już na starcie, bez względu na to, jaki poziom zaawansowania prezentujesz.

Za kurs płacisz raz – nie co miesiąc, nie co rok, a RAZ. Nie ma więc najmniejszego znaczenia, jak szybko go ukończysz, bo Twój dostęp do materiałów otrzymujesz aż na 5 lat!”

Co dokładnie otrzymasz:

Kurs języka niemieckiego, hiszpańskiego, angielskiego i innych języków KROK PO KROKU

To poukładana i kompletna wiedza z danego języka, pozwalająca na mówienie w stopniu komunikatywnym już po kilku miesiącach.

Nagrania wideo, prowadzące Cię po naszej platformie

Z nich dowiesz się, jak z pomocą naszych kursów i innych dostępnych bezpłatnych źródeł, uczyć się języka efektywnie i z uśmiechem na twarzy. 🙂

Regularne (2 razy w tygodniu i aż przez 5 lat) ćwiczenia z native speakerem

Doskonalenie wymowy oraz mówienia. Dokładnie TAK! Dwa razy w tygodniu przez najbliższe pięć lat możesz kontaktować się z naszymi native speakerami, wykonując zadania, które będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę mailową. Dzięki temu podtrzymasz stały kontakt z językiem.

Dział prostej gramatyki

Kilkanaście nagrań wideo, wyjaśniających zasady gramatyki w angażującej formie wideo z animacjami oraz obrazkami. Obiecujemy jednak, że dopóki nie opanujesz minimum 1000 najczęściej używanych słów, ani przez chwilę nie wspomnimy o gramatyce. Gdy już jednak wspomnimy, wytłumaczymy Ci ją w prosty i zrozumiały sposób, co sprawi, że nie tylko zrozumiesz jej zasady, ale przede wszystkim z łatwością i przyjemnością będziesz korzystać z nich podczas mówienia.

100 3-5-minutowych podcastów

Będących rozmową 2 osób w języku polskim. Słowa polskie są w nich konsekwentnie zastępowane słowami z języka obcego w taki sposób, że już po wysłuchaniu kilkudziesięciu odcinków słuchasz niemal wyłącznie w języku obcym, niekiedy nie zauważając "zamiany języka". Materiały z podcastów pokrywają ponad 1000 najczęściej używanych słów w danym języku oraz większość istotnych kwestii gramatycznych. Dialogi są dynamiczne i bardzo ciekawe.

Sprawdzeni lektorzy

2 razy w tygodniu będziesz rozwiązywać ćwiczenia z naszym native speakerem zupełnie bezpłatnie. Jeśli stwierdzisz jednak, że potrzeba Ci dłuższych konwersacji z lektorem, to w specjalnym dziale wskażemy Ci, z którymi osobami warto umówić się na rozmowę. Są to native speakerzy, których przetestowaliśmy i których polecamy, nie pobierając za to żadnej prowizji.

Gwarancja zdania egzaminu Goethe-Zertifikat B1

po 6-miesięcznej wspólnej nauce albo zwrot pieniędzy w przypadku niepowodzenia.

Dedykowany kurs słówek w aplikacji

1 000 najczęstszych słówek (rozłożonych odpowiednio w czasie, aby lepiej je zapamiętać) na Twoim telefonie, dzięki czemu uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Ponad 80 map myśli

kolorowych, obrazkowych, które jeszcze szybciej pozwolą Ci zapamiętać najczęściej używane słowa oraz najważniejsze czasy gramatyczne. Dzięki kolorom i kreatywnym obrazkom dodatkowo aktywujesz obydwie półkule mózgowe, a co za tym idzie bardziej się angażujesz i zapamiętujesz na dłużej.

Motywująco - aktywizujące wiadomości

Najpewniej każdego dnia sprawdzasz swoją skrzynkę e-mail, dlatego postanowiliśmy to wykorzystać także w nauce języka obcego! Co jakiś czas otrzymasz od nas wiadomość "przypominajkę", dzięki której szansa na zachowanie systematyczności jest dużo większa.

Ciągłe aktualizacje i dostęp do platformy przez 5 lat

Płacąc raz, otrzymasz wszystkie obecne materiały, jak i wszystkie te, które stworzymy w przyszłości.

Aplikacja mobilna

Jeśli chcesz korzystać z naszej platformy na smartfonie, możesz to zrobić za pomocą aplikacji, działającej w systemie iOS oraz Android.

Pytania kontrolne po każdym module

Przygotowaliśmy dla Ciebie różne quizy, dzięki którym jeszcze szybciej utrwalisz poznany materiał.

30-dniowa gwarancja satysfakcji

lub zwrot pieniędzy bez podania przyczyny.

Certyfikat Instytutu Lingwistyki

Jeśli będziesz tego potrzebował, otrzymasz od nas certyfikat w wersji fizycznej lub elektronicznej.

Nie możesz winić się za system edukacji, ale możesz wziąć odpowiedzialność za swoją naukę i wybrać skuteczną i przyjemną formę edukacji.

Zobacz, co nas wyróżnia:

Tradycyjne metody
(jak uczono Cię do tej pory)

sztywny plan lekcji

ciężko nadrobić zaległości

oceny na koniec roku

uda się albo się nie uda...

strach przed mówieniem po wielu LATACH nauki

wkuwanie słówek, oporna gramatyka

Instytut Lingwistyki
(jak możesz uczyć się skutecznie)

uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz, nawet „przy okazji”

możesz wiele razy wracać do materiałów, które przerobiłeś

Twoje postępy są stale monitorowane

masz gwarancję sukcesu

rozmawiasz się już po 3 miesiącach

uczysz się przez skojarzenia, trwalej zapamiętujesz, nabierasz odwagi w komunikacji

Najbardziej skorzystasz, jeśli:

To szkolenie nie jest dla Ciebie, jeśli:

Czy jest inna droga?

Oczywiście! Możesz nadal korzystać z poszatkowanej,
niezweryfikowanej i wątpliwej jakościowo wiedzy dostępnej w Internecie, chodzić na lekcje do szkół językowych lub uczyć się na własną rękę.

Jeśli jednak chcesz wybrać krótszą drogę – wiedzieć dokładnie jak się uczyć i kiedy, skorzystaj z naszej oferty.

Cała wiedza jest w naszych kursach odpowiednio przygotowana, a to oznacza, że nie musisz samodzielnie tworzyć map myśli, ani też wyznaczać sobie zadań do zrobienia. Wszystko masz gotowe, od A do Z, dzięki czemu zaoszczędzisz masę czasu i energii. Pamiętaj także, że otrzymujesz od nas pełną gwarancję rezultatów albo zwrot pieniędzy.

0 +

kursantów

0 %

praktycznej wiedzy

0 %

zadowolonych klientów

Otrzymujesz od nas gwarancję rezultatów!

Świetne relacje i zadowolenie klientów są dla nas jednymi z ważniejszych wartości. Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu stwierdziłbyś, że kurs nie spełnia Twoich wymagań, wystarczy, że napiszesz do nas e-mail, a my zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty. Nie musisz podawać przyczyny.

Dodatkowo, jeśli po 6 miesiącach od zakupu naszego szkolenia, nie zaliczysz egzaminu na Goethe-Zertifikat B1, organizowanego regularnie w prawie każdym większym mieście, zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty.

Czy takie warunki są dla Ciebie w porządku?

Poznaj opinie osób, które kiedyś, tak jak Ty dzisiaj, zastanawiały się, czy kurs Instytutu Lingwistyki jest dla nich:

Instytut Lingwistyki to zespół ludzi, którzy będą dla Ciebie wsparciem w osiągnięciu wyznaczonego celu. W Twoim rozwoju będą Cię wspierać m.in.:

Maciej Wieczorek

CEO-founder, założyciel Instytutu Lingwistyki, Autor programu „Expert w Bentleyu”

Karolina Chadzińska

Trener j. niemieckiego

Dave z Ameryki

Trener wymowy j. angielskiego oraz prowadzący kanał YouTube Instytutu Lingwistyki

Magda Ali

Trener j. angielskiego

Santi Núñez

Native speaker j. hiszpańskiego

Magdalena Trawińska-Krawiec

Trener j. angielskiego

James Davis

Native speaker j. angielskiego

Magda Bartnik

Trener j. hiszpańskiego

Marco Hub

Native speaker j. niemieckiego

Pozostali członkowie zespołu:

Poznaj opinię człowieka, którego pasją jest nauka języków obcych:

W nauce jest ważne nie tylko to, ile godzin na nią poświęcisz, ale przede wszystkim – skuteczność metod z jakich korzystasz.

Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie gotowe kursy językowe KROK PO KROKU, w które „zaszyliśmy” najskuteczniejsze metody nauki potwierdzone naukowo.

Dzięki naszej platformie, nauka języków stanie się dla Ciebie przyjemnością, na którą będziesz czekał każdego dnia.

Po zakupie otrzymasz od nas pełną gwarancję rezultatów, albo zwrot pieniędzy.

Nauka języków może być przyjemnym doświadczeniem. Ciesz się postępami i efektami swojej pracy.

Jeden Język

OTRZYMASZ

dostęp do jednego
wybranego języka
CENA
797 zł
Wybierz język
2 języki

OTRZYMASZ

dostęp do dwóch
wybranych języków
CENA
1197 zł
Wybierz 2 języki

Pakiet Poligloty

OTRZYMASZ
dostęp do WSZYSTKICH
obecnych i przyszłych kursów językowych
Cena
1997 zł
Każdy język w pakiecie!

Wszystko, czego potrzebujesz do skutecznej nauki języków bez wychodzenia z domu:

Autorskie metody nauki języka sprawdzone przez ponad 3 000 kursantów

Rozwijanie
komunikacji w oparciu o przyjemne i skuteczne metody skojarzeniowe

Wygodna aplikacja (na system Android i IOS), dzięki której uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz

Praktyczne materiały, dzięki którym chętniej i szybciej poznajesz nowy język

Gwarancja satysfakcji / zdania egzaminu lub 100% zwrot pieniędzy

Jesteśmy cytowani w:

Dla naszych kursantów organizujemy bezpłatnie zamknięte LIVE-y z takimi osobami jak:

FAQ - poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania

Całość jest dostępna na platformie. Po zaksięgowaniu płatności w ciągu kilku minut dostaniesz dane do logowania i możesz przystąpić do nauki.

Tak. Po zakupie otrzymasz całkowity dostęp do naszej platformy, dzięki czemu możesz pracować w swoim tempie, dokładnie przerabiając wszystkie materiały. Dodatkowo regularnie będziesz otrzymywać nowe materiały, których poziom będzie coraz wyższy.

Tak. Dostęp do bezpłatnego szkolenia: 1 000 najczęściej używanych słów w dedykowanej aplikacji, dzięki której możesz szybko i skutecznie uczyć się nowych słówek (system dba o odpowiedni czas powtórek, dzięki czemu nowe słownictwo zapamiętasz raz na zawsze), regularny kontakt z native speakerem, pytania kontrolne po każdym module, dostęp do podcastów, dedykowaną aplikację na telefon do przerabiania szkolenia.

Na każdy nasz produkt przysługuje 30-dniowa gwarancja satysfakcji. Gdyby produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, bez podawania powodu zwrócimy Ci pieniądze. A gdy Twój egzamin na Goethe-Zertifikat B1 się nie powiedzie po przerobieniu kursu, także zwrócimy Ci pieniądze.

Kurs jest przeznaczony dla każdego, kto komunikuje się na poziomie niższym niż B1. Jeśli dopiero zaczynasz naukę języka lub dostrzegasz, że pomimo kilku lat nauki, nadal masz trudność z przeczytaniem krótkiego tekstu lub swobodną rozmową, to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Szybkiej płatności dokonasz za pośrednictwem serwisu Przelewy24 lub PayPal.

Oczywiście. Otrzymasz ją już po kilku minutach od zakupu na swoją skrzynkę mailową.

I tak i nie. Nie ważne czy interesuje Cię kurs języka hiszpańskiego, nauka angielskiego, niemieckiego, francuskiego czy włoskiego, każdy z tych kursów składa się z takich samych modułów, jak podcasty, lista 1000 słów, dział kontaktu z native speakerem, moduł wymowy czy gramatyki. W kursach języka rosyjskiego i ukraińskiego, a także we wszystkich językach ze znacznie różniącą się pisownią, jest jeszcze dział alfabetu. Wszystkie kursy językowe online opierają się o te same zasady lekkiej i efektywnej nauki.

Jako Instytut Lingwistyki ufundowaliśmy kurs języka polskiego dla ponad 10 tysięcy uchodźców z Ukrainy, aby mogli łatwiej rozpocząć nowe życie w Polsce.

Wideo opinia Aleksandry Szwed

Media o nas: