Chcesz szybko nauczyć się hiszpańskiego?

Zobacz jakie to proste!

Dołącz do jedynego takiego szkolenia w Polsce i mów płynnie po hiszpańsku, lub w dowolnym innym języku już po 3 miesiącach. A to wszystko dzięki naszym autorskim metodom z GWARANCJĄ REZULTATÓW.

Czy chcesz, aby nauka języka była szybka, łatwa i skuteczna?

Wysyłałeś kiedyś wiadomości za pomocą telegrafu czy gołębia pocztowego? No właśnie – nie. A dlaczego nie? Bo jest to tak samo skuteczne, jak nauka języka obcego szkolnymi metodami. Jaki takie metody mają sens, skoro obecnie posiadamy dużo skuteczniejsze rozwiązania?

Nie chodzi przecież o to, aby wkuwać słówka na pamięć czy poznawać odmianę 50 czasów i poświęcać czas na naukę tego, na co mieszkańcy danego kraju reagują tylko szerokim uśmiechem.

Czy pamiętasz, że ucząc się polskiego analizowałeś jakieś tabele z gramatyką? Albo uczyłeś się słówek z jakiejś nudnej listy?. Robiłeś to CAŁKOWICIE inaczej.

To nie Twoja wina, że pomimo tylu lat nauki, nadal boisz się mówić. Jednak to właśnie od Ciebie zależy to, co zrobisz z tym dalej. Jeśli uważasz, że nie możesz codziennie poświęcać czasu na naukę, a musisz nauczyć się języka NA JUŻ, to mamy coś dla Ciebie!

Jako pasjonaci efektywnej nauki, stworzyliśmy dla Ciebie najbardziej rozbudowane kursy języka hiszpańskiego, angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, ukraińskiego i holenderskiego w Polsce, z którymi efekty zauważysz już po tygodniu od rozpoczęcia nauki.

Kursy zostały stworzone w oparciu o potwierdzone naukowo metody, które działają jak prawo grawitacji, czyli ABSOLUTNIE ZAWSZE. Dzięki nim osiągniesz płynność mówienia w nowym języku, nawet w … 3 miesiące! Tak – dajemy Ci na to gwarancję!

Szkolenie zawiera wiele podcastów, materiałów wideo, map myśli i regularnych ćwiczeń z native speakerem. A dostęp do tego otrzymasz na prostej w obsłudze platformie internetowej, z której korzysta już ponad 12 500 osób!

Mało tego, możesz przerabiać kursy, korzystając z dedykowanej aplikacji, ucząc się na własnym smartfonie lub tablecie (aplikacja działa na systemie Android oraz iOS).

Dlaczego to szkolenie jest
tak dobre?

3 miesiące to próg, który weryfikuje skuteczność metody

Instytut Lingwistyki opiera
się na 4 filarach:

Motywacja

Odkładasz wykonywanie zadań domowych na ostatnią chwilę? Czujesz, że brakuje Ci zaangażowania? A może dyscypliny? Nauczymy Cię wdrażać nowe nawyki i poznasz najlepsze strategie, dzięki którym będziesz konsekwentnie uczyć się języka.

Nowoczesne metody

Nudnemu wkuwaniu rodem ze szkolnej ławki mówimy stanowcze NIE! U nas będziesz się uczył przez dobrą zabawę, pozytywne
emocje i interesujące Cię tematy.

Właściwy timing

W nauce języka chodzi o to, aby umieć się komunikować. Dlatego w pierwszej kolejności poznasz potrzebne Ci słownictwo. Spokojnie, na gramatykę też przyjdzie czas, ale później, gdy opanujesz fundamenty. Na wszystko przyjdzie czas.

Pełen luz

Sprawdziany to nie u nas. Nie służą one skutecznej nauce, a jedynie wywołują zdenerwowanie i blokują podczas mówienia. W naszym systemie nikt nie będzie Cię oceniać, a popełnianie błędów jest nawet wskazane, ponieważ dają one jasną informację o tym, co jest jeszcze do poprawy.

Nasze kursy językowe poleca znana aktorka - Aleksandra Szwed

„Witaj! Nazywam się Aleksandra Szwed i sama przez ponad 25 lat szukałam skutecznej metody nauki języków obcych. Nie tylko uczyłam się angielskiego w szkole, ale i chodziłam na kursy, na niezliczone korepetycje u kolejnych i kolejnych nauczycieli, kupowałam płyty, książki z rozmówkami, jeździłam na wakacyjne szkoły językowe… Mam wrażenie, że próbowałam wszystkiego.

Mój strach przed używaniem narzędzia, na którego zdobycie poświęciłam tyle lat i ogromne środki finansowe, nie malał, lecz rósł i to do tego stopnia, że wpływał nawet na mój dobór zleceń zawodowych. Wpadłam w istne błędne koło i dziś chcę Ci pomóc uniknąć tego samego.

Od pierwszych chwil po zalogowaniu do kursu w Instytucie Lingwistyki widać, że stworzyli go prawdziwi pasjonaci nauki języków w oparciu o potwierdzone naukowo metody, dzięki którym nauka jest nie tylko łatwa, ale i przyjemna.
Do Twojej dyspozycji jest bardzo intuicyjna w obsłudze platforma internetowa, a także dedykowana aplikacja, z której możesz korzystać wygodnie dosłownie w dowolnie wybranej przez siebie chwili. To Ty decydujesz, w jakim tempie i jak przebiega Twój kurs oraz na czym chcesz się skupić.
Masz do dyspozycji materiały w przeróżnej formie – począwszy od klasycznych fiszek i gier pamięciowych, które znajdziesz w aplikacji, poprzez podcasty, mapy myśli, materiały wideo, a kończąc na pomocy profesjonalnych, doświadczonych native speakerów.

Po prostu nagrywasz swoją wypowiedź na telefon i wysyłasz do konsultacji. Otrzymujesz szczegółową informację zwrotną, i to w formie, która motywuje Cię do dalszych działań. Nigdy nie jesteś rugany, ani krytykowany, nigdy nie czujesz się jak „językowe beztalencie”, co niestety bywa często spotykane w naszym szkolnictwie. Jesteś tylko instruowany co i jak możesz zrobić lepiej i bezustannie motywowany do dalszej pracy. I to właśnie coś, co mi osobiście bardzo się podoba w Instytucie Lingwistyki – dla nich „Mistrzem” jesteś już na starcie, bez względu na to, jaki poziom zaawansowania prezentujesz.

Za kurs płacisz raz – nie co miesiąc, nie co rok, a RAZ. Nie ma więc najmniejszego znaczenia, jak szybko go ukończysz, bo Twój dostęp do materiałów otrzymujesz aż na 5 lat!”

Co dokładnie otrzymasz w naszych szkoleniach językowych:

Kurs języka (hiszpański, angielski, niemiecki i wiele innych) KROK PO KROKU

To poukładana i kompletna wiedza z danego języka, dzięki której zaczniesz mówić w stopniu komunikatywnym już po kilku miesiącach.

Kilkanaście nagrań wideo, prowadzących Cię po naszej platformie

Dowiesz się z nich, jak z pomocą naszych kursów i innych dostępnych bezpłatnych źródeł, uczyć się efektywnie i z uśmiechem na twarzy. 🙂

Regularne (2 razy w tygodniu i aż przez 5 lat) ćwiczenia z native speakerem

To doskonały trening mówienia i wymowy. Dokładnie TAK! Dwa razy w tygodniu aż przez pięć lat możesz kontaktować się native speakerami, których starannie wybraliśmy, aby zapewnić Ci stały kontakt z językiem na najwyższym poziomie.

Dział prostej gramatyki

Mnóstwo nagrań, wyjaśniających zasady gramatyki, a wszystko w formie wideo z animacjami oraz obrazkami. Zapewniamy Cię jednak, że dopóki nie będziesz władać minimum 1000 najczęściej używanych słów, to ani przez chwilę o niej nie wspomnimy. Natomiast gdy opanujesz te słowa, wytłumaczymy Ci ją w luźny i zrozumiały sposób, co sprawi, że nie tylko zrozumiesz jej zasady, ale przede wszystkim z łatwością będziesz ją wykorzystywać w rozmowach.

Ponad 80 3-5-minutowych podcastów

Podcasty to rozmowy 2 osób w języku polskim, aczkolwiek z każdym odcinkiem polskie słowa są zastępowane słowami z języka, którego się uczysz, a materiały pokrywają ponad 1000 najczęściej używanych słów w danym języku, a także większość znaczących kwestii gramatycznych. Nawet nie zauważysz, kiedy język podcastów zacznie się zmieniać w Twój język docelowy. Będziesz się uczyć, słuchając ciekawych rozmów i szalonych przygód bohaterów podcastów.

Sprawdzeni lektorzy

2 razy w tygodniu będziesz kontaktować się z naszym native speakerem zupełnie bezpłatnie. Jeśli stwierdzisz, że potrzebujesz dłuższych konwersacji z profesjonalnym lektorem, to w specjalnym dziale wskażemy Ci osoby, z którymi warto umówić się na rozmowę. Będą to sprawdzeni przez nas native speakerzy, których polecamy, nie biorąc od nich żadnej prowizji.

Gwarancja zdania egzaminu B1 DELE

Po 6-miesięcznej nauce z naszym kursem, albo zwrot pieniędzy w przypadku niepowodzenia.

Dedykowany kurs słówek w aplikacji

1 000 najczęściej używanych słówek (rozłożonych odpowiednio w czasie, aby lepiej je zapamiętać), których możesz uczyć się w aplikacji gdziekolwiek tylko jesteś.

Ponad 80 obrazkowych map myśli

dzięki którym jeszcze szybciej zapamiętasz raz na zawsze najczęściej używane słowa oraz najważniejsze konstrukcje gramatyczne. Kolory i kreatywne grafiki dodatkowo aktywują obydwie półkule Twojego mózgu.

Motywująco - aktywizujące wiadomości

Na pewno codziennie sprawdzasz swoją skrzynkę mailową, dlatego wykorzystamy to także w nauce języka! Raz na jakiś czas otrzymasz od nas wiadomości z "przypominajkami", dzięki którym zachowasz systematyczność w nauce.

Ciągłe aktualizacje i dostęp do platformy przez 5 lat

Płacąc raz, otrzymasz wszystkie nagrania, które są na platformie teraz, a także wszystkie te, które stworzymy w przyszłości.

Aplikacja mobilna

Jeśli chcesz korzystać z naszej platformy na smartfonie, możesz pobrać aplikację, działającą w systemie iOS oraz Android.

Pytania kontrolne po każdym module

Przygotowaliśmy dla Ciebie różne quizy, dzięki którym jeszcze szybciej utrwalisz poznany materiał.

30-dniowa gwarancja satysfakcji

albo zwrot pieniędzy bez podania przyczyny.

Certyfikat Instytutu Lingwistyki

Jeśli będziesz chciał, dostaniesz od nas certyfikat w wersji fizycznej lub elektronicznej.

Nie możesz obwiniać się za system edukacji szkolnej, ale możesz wziąć sprawy w swoje ręce i wybrać skuteczną i przyjemną formę nauki.

Zobacz, co nas wyróżnia:

Tradycyjne metody
(jak uczono Cię do tej pory)

sztywny haromonogram

brak możliwości nadrobienia opuszczonych zajęć

oceny na koniec roku

uda się albo się nie uda...

strach przed mówieniem po wielu latach nauki

żmudna i nudna nauka słówek i gramatyki

Instytut Lingwistyki
(jak możesz uczyć się skutecznie)

uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz, nawet gdy nie masz zbyt wiele czasu

przerabiasz materiały w swoim własnym tempie

stale monitorujesz swoje postępy

masz gwarancję sukcesu

dogadujesz się już po 3 miesiącach nauki

uczysz się przez skojarzenia i rozwijasz odwagę lingwistyczną

Najbardziej skorzystasz, jeśli:

To szkolenie nie jest dla Ciebie, jeśli:

Czy jest inna droga?

Jasne, że tak! Możesz nadal korzystać z wiedzy w Internecie, mając świadomość, że jest poszatkowana i
niezweryfikowana. Możesz kupować lekcje w szkołach językowych lub podejmować próby samodzielnej nauki.

Jeśli jednak interesuje Cię krótsza droga – skorzystaj z naszych kursów.

Dowiesz się, jak uczyć się szybko i zapamiętywać na długo.

Przygotowaliśmy wszystko tak, abyś nie musiał samodzielnie map myśli, ani też zastanawiać się, co teraz musisz zrobić. U nas, wszystko masz gotowe i poukładane, od A do Z. Zaoszczędzisz dzięki temu masę czasu. Pamiętaj także, że dostajesz od nas gwarancję rezultatów albo zwrot pieniędzy.

0 +

kursantów

0 %

praktycznej wiedzy

0 %

zadowolonych klientów

Otrzymujesz od nas gwarancję rezultatów!

Jednymi z większych wartości są dla nas zadowolenie i satysfakcja klientów. Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu stwierdziłbyś, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, nawet bez podawania przyczyny, wystarczy, że napiszesz do nas e-mail, a my zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty.

Ponadto, jeśli po 6 miesiącach od zakupu naszego kursu nie zaliczysz egzaminu B1 DELE, organizowanego regularnie w prawie każdym większym mieście, zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty.

Czy takie warunki brzmią dla Ciebie dobrze?

Poznaj opinie osób, które kiedyś, tak jak Ty dzisiaj, zastanawiały się, czy kurs Instytutu Lingwistyki jest dla nich:

Instytut Lingwistyki to zespół ludzi, którzy będą Cię wspierać w osiągnięciu wyznaczonego celu. W Twoim rozwoju wesprą Cię m.in.:

Maciej Wieczorek

CEO-founder, założyciel Instytutu Lingwistyki, Autor programu „Expert w Bentleyu”

Karolina Chadzińska

Trener j. niemieckiego

Dave z Ameryki

Trener wymowy j. angielskiego oraz prowadzący kanał YouTube Instytutu Lingwistyki

Magda Ali

Trener j. angielskiego

Santi Núñez

Native speaker j. hiszpańskiego

Magdalena Trawińska-Krawiec

Trener j. angielskiego

James Davis

Native speaker j. angielskiego

Magda Bartnik

Trener j. hiszpańskiego

Marco Hub

Native speaker j. niemieckiego

Reszta naszego zespołu:

Poznaj opinię człowieka, którego pasją jest nauka języków obcych:

W nauce jest ważne nie tylko to, ile czasu na nią poświęcisz, ale przede wszystkim – skuteczność metod z jakich korzystasz.

Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie gotowe kursy językowe online KROK PO KROKU, w które „zaszyliśmy” najskuteczniejsze metody nauki potwierdzone naukowo.

Dzięki naszej platformie, nauka języków stanie się dla Ciebie przyjemnością, na którą będziesz czekał każdego dnia.

Po zakupie otrzymasz od nas pełną gwarancję rezultatów, albo zwrot pieniędzy.

Nauka języków może być przyjemna i fascynująca. Ciesz się postępami, a efekty przyjdą bardzo szybko.

Jeden Język

OTRZYMASZ

dostęp do jednego
wybranego języka
CENA
797 zł
Wybierz język
2 języki

OTRZYMASZ

dostęp do dwóch
wybranych języków
CENA
1197 zł
Wybierz 2 języki

Pakiet Poligloty

OTRZYMASZ
dostęp do WSZYSTKICH
obecnych i przyszłych kursów językowych
Cena
1997 zł
Każdy język w pakiecie!

Wszystko, czego potrzebujesz do skutecznej nauki języków bez wychodzenia z domu:

Autorskie metody nauki języka sprawdzone przez ponad 3 000 kursantów

Rozwijanie
komunikacji w oparciu o przyjemne i skuteczne metody skojarzeniowe

Wygodna aplikacja (na system Android i IOS), dzięki której uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz

Praktyczne materiały, dzięki którym chętniej i szybciej poznajesz nowy język

Gwarancja satysfakcji / zdania egzaminu lub 100% zwrot pieniędzy

Jesteśmy cytowani w:

Dla naszych kursantów organizujemy bezpłatnie zamknięte LIVE-y z takimi osobami jak:

FAQ - poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania

Całość jest dostępna na naszej platformie. Po zatwierdzeniu płatności w ciągu kilku minut dostaniesz dane do logowania i od razu możesz przystąpić do nauki.

 

Tak. Otrzymasz całkowity dostęp do naszej platformy, co pozwoli Ci na pracę w swoim tempie i da możliwość dokładnego przerabiania każdego zagadnienia. Dodatkowo regularnie będziesz otrzymywać nowe materiały, których poziom będzie coraz wyższy.

 

Tak. Dostęp do bezpłatnego szkolenia: 1 000 najczęściej używanych słów w dedykowanej aplikacji, dzięki której możesz szybko i efektywnie uczyć się najczęstszych słówek (system jest tak skonstruowany, aby dbać o odpowiedni czas powtórek, co sprawi, że nowe słownictwo zapamiętasz raz na zawsze), regularny kontakt z native speakerem, pytania kontrolne po każdym module, dostęp do podcastów, aplikację na telefon do przerabiania szkolenia.

 

Na każdy nasz produkt otrzymujesz 30-dniową gwarancję satysfakcji. Gdyby produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, bez podawania powodu zwrócimy Ci pieniądze. Zwrócimy Ci pieniądze także wtedy, gdy Twój egzamin B1 Preliminary się nie powiedzie po przerobieniu kursu.

Kurs jest przeznaczony dla każdego, kto operuje językiem na poziomie niższym niż B1. Zatem jeśli dopiero zaczynasz naukę języka lub dostrzegasz, że pomimo kilku lat nauki, nadal masz trudność z przeczytaniem krótkiego tekstu lub swobodną rozmową, to szkolenia są właśnie dla Ciebie.

 

Szybkiej płatności dokonasz za pośrednictwem serwisu Przelewy24 lub PayPal.

Oczywiście. Otrzymasz ją na swoją skrzynkę mailową już po kilku minutach od zakupu.

 

I tak i nie. Nie ważne czy interesuje Cię kurs języka hiszpańskiego, nauka angielskiego, niemieckiego, francuskiego czy włoskiego, każdy z tych kursów składa się z takich samych modułów, jak podcasty, lista 1000 słów, dział kontaktu z native speakerem, moduł wymowy czy gramatyki. W kursach języka rosyjskiego i ukraińskiego, a także we wszystkich językach ze znacznie różniącą się pisownią, jest jeszcze dział alfabetu. Wszystkie kursy językowe online opierają się o te same zasady lekkiej i efektywnej nauki.

Jako Instytut Lingwistyki ufundowaliśmy bezpłatny kurs języka polskiego dla ponad 10 tysięcy uchodźców z Ukrainy, aby mogli łatwiej rozpocząć nowe życie w Polsce.

 

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Wideo opinia Aleksandry Szwed

Media o nas: