Chcesz szybko nauczyć się włoskiego?

To prostsze niż myślisz!

Dołącz do najbardziej rozbudowanego kursu w Polsce i mów płynnie po włosku nawet po 3 miesiącach dzięki naszym autorskim metodom z GWARANCJĄ REZULTATÓW.

Czy chcesz opanować język szybko, łatwo i skutecznie?

Wysyłałeś kiedyś wiadomość za pomocą telegrafu czy gołębia pocztowego? No właśnie! Jest to dzisiaj tak samo skuteczna metoda, jak nauka języka w szkole. Obecnie posiadamy znacznie skuteczniejsze rozwiązania, więc czemu z nich nie korzystać?

Nie chodzi o to, aby uczyć się słówek na pamięć, poznawać odmianę 50 czasów wkuwać rzeczy, które w codziennych sytuacjach w ogóle się nie przydadzą.

Przecież ucząc się języka polskiego, nigdy nie zapamiętywałeś żadnych tabel gramatycznych, ani też nie uczyłeś się z nudnej listy słów. Robiłeś to CAŁKOWICIE inaczej.

To nie Twoja wina, że po tak wielu latach nauki nadal boisz się mówić. Jednak to właśnie od Ciebie zależy to, co zrobisz z tym dalej. Jeśli nie masz czasu, aby uczyć się codziennie, a musisz nauczyć się języka NA JUŻ, to mamy coś dla Ciebie!

Jesteśmy grupą pasjonatów szybkiej i skutecznej nauki, dlatego stworzyliśmy najbardziej rozbudowane szkolenia języka włoskiego, angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, ukraińskiego oraz holenderskiego w Polsce. Z naszymi kursami efekty zobaczysz już po pierwszym tygodniu od rozpoczęcia nauki.

Oparliśmy je o metody, które są nie tylko przyjemne i angażujące, ale ich działanie jest poparte naukowo, dzięki czemu działają one ZAWSZE! Nauczysz się płynnie mówić w nowym języku, nawet … w 3 miesiące! Tak – damy Ci na to gwarancję.

Kurs składa się z licznych podcastów, nagrań wideo, map myśli i regularnych ćwiczeń z native speakerem. A wszystko to dostępne jest na prostej w obsłudze platformie internetowej, z której korzysta już ponad 12 000 osób!

Co więcej, nasza platforma jest dostępna w wersji na aplikację, więc możesz uczyć się także za pomocą własnego smartfona lub tabletu (aplikacja działa na systemie Android oraz iOS).

Dlaczego to szkolenie jest
tak dobre?

3 miesiące to próg, który weryfikuje skuteczność metody

Instytut Lingwistyki opiera
się na 4 filarach:

Motywacja

Odkładasz wszystko na ostatnią chwilę? Za mało się angażujesz? A może zwyczajnie brakuje Ci samodyscypliny? Nauczymy Cię, jak wdrażać nawyki i damy Ci najlepsze strategie na konsekwentną naukę języka.

Nowoczesne metody

Koniec z nudnym wkuwaniem, które przywołuje wspomnienia ze szkoły! Z naszym kursem będziesz się uczył przez dobrą zabawę, pozytywne
emocje i interesujące Cię tematy.

Właściwy timing

Zarówno Tobie, jak i nam chodzi o skuteczną komunikację. Na początku poznasz potrzebne Ci słownictwo, aby potem, na spokojnie opanowywać kolejne ważne umiejętności, jak poprawna wymowa czy gramatyka, która jest w naszych kursach zawsze na końcu. Wszystko w swoim czasie.

Pełen luz

Sprawdziany to nie u nas. Nie służą efektywnej nauce, a jedynie wywołują zdenerwowanie i blokują podczas mówienia. W naszym systemie nikt Cię nie ocenia, a popełnianie błędów jest mile widziane, ponieważ dają one jasną informację, nad czym warto jeszcze popracować.

Nasze kursy językowe poleca znana aktorka - Aleksandra Szwed

„Witaj! Nazywam się Aleksandra Szwed i sama przez ponad 25 lat szukałam skutecznej metody nauki języków obcych. Nie tylko uczyłam się angielskiego w szkole, ale i chodziłam na kursy, na niezliczone korepetycje u kolejnych i kolejnych nauczycieli, kupowałam płyty, książki z rozmówkami, jeździłam na wakacyjne szkoły językowe… Mam wrażenie, że próbowałam wszystkiego.

Mój strach przed używaniem narzędzia, na którego zdobycie poświęciłam tyle lat i ogromne środki finansowe, nie malał, lecz rósł i to do tego stopnia, że wpływał nawet na mój dobór zleceń zawodowych. Wpadłam w istne błędne koło i dziś chcę Ci pomóc uniknąć tego samego.

Od pierwszych chwil po zalogowaniu do kursu w Instytucie Lingwistyki widać, że stworzyli go prawdziwi pasjonaci nauki języków w oparciu o potwierdzone naukowo metody, dzięki którym nauka jest nie tylko łatwa, ale i przyjemna.
Do Twojej dyspozycji jest bardzo intuicyjna w obsłudze platforma internetowa, a także dedykowana aplikacja, z której możesz korzystać wygodnie dosłownie w dowolnie wybranej przez siebie chwili. To Ty decydujesz, w jakim tempie i jak przebiega Twój kurs oraz na czym chcesz się skupić.
Masz do dyspozycji materiały w przeróżnej formie – począwszy od klasycznych fiszek i gier pamięciowych, które znajdziesz w aplikacji, poprzez podcasty, mapy myśli, materiały wideo, a kończąc na pomocy profesjonalnych, doświadczonych native speakerów.

Po prostu nagrywasz swoją wypowiedź na telefon i wysyłasz do konsultacji. Otrzymujesz szczegółową informację zwrotną, i to w formie, która motywuje Cię do dalszych działań. Nigdy nie jesteś rugany, ani krytykowany, nigdy nie czujesz się jak „językowe beztalencie”, co niestety bywa często spotykane w naszym szkolnictwie. Jesteś tylko instruowany co i jak możesz zrobić lepiej i bezustannie motywowany do dalszej pracy. I to właśnie coś, co mi osobiście bardzo się podoba w Instytucie Lingwistyki – dla nich „Mistrzem” jesteś już na starcie, bez względu na to, jaki poziom zaawansowania prezentujesz.

Za kurs płacisz raz – nie co miesiąc, nie co rok, a RAZ. Nie ma więc najmniejszego znaczenia, jak szybko go ukończysz, bo Twój dostęp do materiałów otrzymujesz aż na 5 lat!”

Co dokładnie otrzymasz w kursach Instytutu Lingwistyki:

Kurs wybranego języka
KROK PO KROKU

To poukładana i kompletna wiedza z danego języka, która pozwoli Ci mówić w stopniu już po kilku miesiącach.

Kilkanaście nagrań wideo, prowadzących Cię po naszej platformie

Dowiesz się z nich, jak z pomocą naszych szkoleń i innych dostępnych bezpłatnych źródeł, uczyć się języka efektywnie i uśmiechem na twarzy 🙂

Regularne (2 razy w tygodniu i aż przez 5 lat) ćwiczenia z native speakerem

Doskonalenie wymowy oraz mówienia. Dokładnie TAK! Dwa razy w tygodniu aż przez najbliższe pięć lat możesz kontaktować się z naszymi native speakerami. Dwa razy w tygodniu dostaniesz zadanie do wykonania, dzięki czemu będziesz miał stały kontakt z językiem.

Dział prostej gramatyki

Nagrania wideo, wyjaśniające zasady gramatyki w formie wideo z animacjami oraz obrazkami. Obiecujemy Ci, że dopóki nie opanujesz minimum 1000 najczęściej używanych słów ani przez chwilę o tym dziale nie wspomnimy. Gdy już to jednak nastąpi, wytłumaczymy Ci gramatykę w prosty i zrozumiały sposób, dzięki czemu nie tylko zrozumiesz jej zasady, ale przede wszystkim będziesz je z łatwością wykorzystywać w praktyce.

Ponad 80 3-5-minutowych podcastów

Będących konwersacją 2 osób po polsku. Słowa polskie są konsekwentnie zastępowane słowami z języka obcego, a materiały pokrywają ponad 1000 najczęściej używanych słów w danym języku oraz większość istotnych zagadnień gramatycznych. Tę wiedzę będziesz zapamiętywał niepostrzeżenie, dzięki dynamicznym i ciekawym dialogom.

Sprawdzeni lektorzy

2 razy w tygodniu bezpłatnie będziesz rozwiązywać ćwiczenia z naszym native speakerem. Jeśli stwierdzisz jednak, że potrzebujesz dłuższych rozmów z lektorem, to w specjalnym dziale wskażemy Ci, z którymi osobami warto umówić się zdalnie. Są to native speakerzy, których osobiście przetestowaliśmy i których polecamy, nie pobierając od nich żadnej prowizji.

Gwarancja zdania egzaminu B1 Preliminary (PET)

po 6-miesięcznej nauce albo zwrot pieniędzy w przypadku niepowodzenia.

Dedykowany kurs słówek w aplikacji

1 000 najczęstszych słówek na Twoim telefonie, dzięki czemu uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Ponad 80 map myśli

z kolorowymi obrazkami, które jeszcze szybciej pozwolą Ci zapamiętać najczęściej używane słowa oraz najważniejsze konstrukcje gramatyczne. Dzięki angażującym materiałom aktywujesz obydwie półkule mózgu w tym samym czasie.

Motywująco - aktywizujące wiadomości

Domyślamy się, że każdego dnia sprawdzasz swoją skrzynkę mailową, dlatego wykorzystamy to także w nauce języka! Co jakiś czas otrzymasz od nas wiadomość z "przypominajką", dzięki której szansa na wytrwanie w systematycznej nauce jest niemal stuprocentowa.

Ciągłe aktualizacje i dostęp do platformy przez 5 lat

Płacąc raz, otrzymasz wszystkie obecne materiały, jak i wszystkie te, które dodamy w przyszłości.

Aplikacja mobilna

Jeśli chcesz korzystać z naszej platformy edukacyjnej na smartfonie, możesz to zrobić za pomocą aplikacji, działającej w systemie iOS oraz Android.

Pytania kontrolne po każdym module

Przygotowaliśmy dla Ciebie różne quizy, dzięki którym jeszcze lepiej utrwalisz poznany materiał.

30-dniowa gwarancja satysfakcji

albo zwrot pieniędzy bez podania przyczyny.

Certyfikat Instytutu Lingwistyki

Jeśli będziesz tego potrzebował, otrzymasz od nas certyfikat w wersji fizycznej lub elektronicznej.

Nie obwiniaj się za system edukacji, tylko weź sprawy w swoje ręce i wybierz skuteczną i przyjemną formę edukacji.

Zobacz, co nas wyróżnia:

Tradycyjne metody
(jak uczono Cię do tej pory)

sztywne godziny zajęć

brak możliwości nadrobienia opuszczonych zajęć

ocena na koniec roku

uda się albo się nie uda...

strach przed mówieniem po wielu latach nauki

wkuwanie słówek i nauka gramatyki

Instytut Lingwistyki
(jak możesz uczyć się skutecznie)

uczysz się „przy okazji”, gdzie chcesz i kiedy chcesz

wielokrotnie wracasz do materiałów, aby wszystko sobie utrwalić

stale monitorujesz swoje postępy i widzisz efekty nauki

masz gwarancję sukcesu

komunikujesz się już po 3 miesiącach

uczysz się przez skojarzenia i nabierasz odwagi w komunikacji

Najbardziej skorzystasz, jeśli:

To szkolenie nie jest dla Ciebie, jeśli:

Czy jest inna droga?

Oczywiście! Możesz nadal korzystać z wiedzy dostępnej w Internecie, uczyć się bez żadnego planu i uczęszczać do szkół językowych lub uczyć się na własną rękę.

Jeśli jednak wolisz wybrać krótszą drogę – wiedzieć dokładnie jak się uczyć i kiedy, skorzystaj z naszych szkoleń językowych.

Cała wiedza jest odpowiednio przygotowana. Nie musisz samodzielnie tworzyć map myśli, ani też wyznaczać sobie zadań do wykonania. poprowadzimy Cię za rękę od A do Z. Dzięki temu systemowi zaoszczędzisz masę czasu. Pamiętaj także o tym, że otrzymujesz od nas pełną gwarancję rezultatów albo zwrot pieniędzy.

0 +

kursantów

0 %

praktycznej wiedzy

0 %

zadowolonych klientów

Otrzymujesz od nas gwarancję rezultatów!

Świetne relacje i zadowolenie klientów to dla nas jedne z ważniejszych wartości w biznesie. Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu stwierdziłbyś, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, wystarczy, że napiszesz do nas e-mail, a my zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty, bez podawania przyczyny.

Dodatkowo, jeśli po 6 miesiącach od zakupu naszego szkolenia, nie zaliczysz egzaminu Celi B1, organizowanego regularnie w prawie każdym większym mieście, zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty.

Czy takie warunki brzmią dla Ciebie w porządku?

Poznaj opinie osób, które kiedyś, tak jak Ty dzisiaj, zastanawiały się, czy kurs Instytutu Lingwistyki jest dla nich:

Instytut Lingwistyki to zespół ludzi, którzy będą Cię wspierać w osiągnięciu wyznaczonego celu. W Twoim rozwoju będą Cię wspierać m.in.:

Maciej Wieczorek

CEO-founder, założyciel Instytutu Lingwistyki, Autor programu „Expert w Bentleyu”

Karolina Chadzińska

Trener j. niemieckiego

Dave z Ameryki

Trener wymowy j. angielskiego oraz prowadzący kanał YouTube Instytutu Lingwistyki

Magda Ali

Trener j. angielskiego

Santi Núñez

Native speaker j. hiszpańskiego

Magdalena Trawińska-Krawiec

Trener j. angielskiego

James Davis

Native speaker j. angielskiego

Magda Bartnik

Trener j. hiszpańskiego

Marco Hub

Native speaker j. niemieckiego

Reszta naszego zespołu:

Poznaj opinię człowieka, którego pasją jest nauka języków obcych:

W nauce jest ważne nie tylko to, ile godzin na nią poświęcisz, ale przede wszystkim – skuteczność metod z jakich korzystasz.

Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie gotowe kursy językowe KROK PO KROKU, w które „zaszyliśmy” najskuteczniejsze metody nauki potwierdzone naukowo.

Dzięki naszej platformie, nauka języków stanie się dla Ciebie przyjemnością, na którą będziesz czekał każdego dnia.

Po zakupie otrzymasz od nas pełną gwarancję rezultatów, albo zwrot pieniędzy.

Nauka języka online powinna być przyjemnym doświadczeniem. Ciesz się z postępów i oczekuj efektów swojej pracy.

Jeden Język

OTRZYMASZ

dostęp do jednego
wybranego języka
CENA
797 zł
Wybierz język
2 języki

OTRZYMASZ

dostęp do dwóch
wybranych języków
CENA
1197 zł
Wybierz 2 języki

Pakiet Poligloty

OTRZYMASZ
dostęp do WSZYSTKICH
obecnych i przyszłych kursów językowych
Cena
1997 zł
Każdy język w pakiecie!

Wszystko, czego potrzebujesz do skutecznej nauki języków bez wychodzenia z domu:

Autorskie metody nauki języka sprawdzone przez ponad 3 000 kursantów

Rozwijanie
komunikacji w oparciu o przyjemne i skuteczne metody skojarzeniowe

Wygodna aplikacja (na system Android i IOS), dzięki której uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz

Praktyczne materiały, dzięki którym chętniej i szybciej poznajesz nowy język

Gwarancja satysfakcji / zdania egzaminu lub 100% zwrot pieniędzy

Jesteśmy cytowani w:

Dla naszych kursantów organizujemy bezpłatnie zamknięte LIVE-y z takimi osobami jak:

FAQ - poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania

Całość jest dostępna na przeznaczonej do tego platformie. Po płatności w ciągu kilku minut otrzymasz dane do logowania i możesz od razu przystąpić do nauki.

 

Tak. Po zakupie otrzymasz całkowity dostęp do naszej platformy edukacyjnej, dzięki czemu będziesz mógł w swoim tempie, dokładnie przerabiając każde zagadnienie. Dodatkowo regularnie będziesz otrzymywać nowe materiały, których poziom będzie coraz wyższy.

 

Tak. Dostęp do bezpłatnego szkolenia: 1 000 najczęstszych słów w aplikacji, dzięki której możesz szybko i efektywnie uczyć się tych słówek (system dba o odpowiedni czas powtórek, dzięki czemu nowe słownictwo zapamiętasz raz na zawsze), regularne spotkania z native speakerem, pytania kontrolne po każdej lekcji, dostęp do podcastów, aplikację na telefon do przerabiania szkolenia.

 

Na każdy nasz produkt przysługuje 30-dniowa gwarancja satysfakcji. Gdyby produkt nie spełnił Twoich wymagań, bez podawania powodu zwrócimy Ci pieniądze. A gdy Twój egzamin Celi B1 się nie powiedzie po przerobieniu kursu, także zwrócimy Ci pieniądze.

Kurs jest przeznaczony dla każdego, kto komunikuje się na poziomie niższym niż B1. Zatem jeśli dopiero zaczynasz naukę języka lub dostrzegasz, że pomimo kilku lat nauki, nadal masz trudność z przeczytaniem krótkiego tekstu lub swobodną rozmową, to kurs jest właśnie dla Ciebie.

 

Szybkiej płatności dokonasz za pośrednictwem serwisu Przelewy24 lub PayPal.

Oczywiście. Otrzymasz ją już po kilku minutach od zakupu na swoją skrzynkę mailową.

I tak i nie. Nie ważne czy interesuje Cię kurs języka hiszpańskiego, nauka angielskiego, niemieckiego, francuskiego czy włoskiego, każdy z tych kursów składa się z takich samych modułów, jak podcasty, lista 1000 słów, dział kontaktu z native speakerem, moduł wymowy czy gramatyki. W kursach języka rosyjskiego i ukraińskiego, a także we wszystkich językach ze znacznie różniącą się pisownią, jest jeszcze dział alfabetu. Wszystkie kursy językowe online opierają się o te same zasady lekkiej i efektywnej nauki.

Jako Instytut Lingwistyki ufundowaliśmy kurs języka polskiego dla ponad 10 tysięcy uchodźców z Ukrainy, aby mieli szansę łatwiej rozpocząć nowe życie w Polsce.

Wideo opinia Aleksandry Szwed

Media o nas: