Regulamin

Drogi Mistrzu językowy!


Witamy Cię w LingoMouse, która została stworzona z myślą o Tobie, aby pomóc Ci w nauce języków obcych. Będziesz uczyć się tu nowych słów oraz powtarzać słowa już poznane w oparciu o system spaced repetition. Zostawisz żmudne poszukiwanie materiałów nam, a sam skupisz się wyłącznie na nauce w formie zabawy oraz na utrwalaniu wiedzy! 

Nasza platforma będzie śledziła Twoje postępy, a także przypominała Ci o nauce w wybranych przez Ciebie dniach i godzinach. W przyszłości z pewnością pojawi się więcej opcji, a zatem dołącz do nas już teraz, aby wspólnie przeżyć fantastyczną przygodę z językami obcymi!


Postanowienia Ogólne


Niniejszy Regulamin (“Regulamin”) skierowany jest do Użytkowników (“Użytkownik”, “Ty”, “Twój”, “Ci”…) “LingoMouse” (“LingoMouse”,”Platforma”, “my”, “nasz”) – (i) stron internetowych:
www.lingomouse.pl, www.lingomouse.net, www.lingomouse.org, www.lingomouse.live, www.lingomouse.onet, www.lingomouse.eu  (“Strona Internetowa”) oraz aplikacji mobilnej (“Aplikacja”), która podlega firmie LINGOMOUSE sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Aleje Jerozolimskie 81 / 7.10, 02-001 Polska, REGON 522555538, NIP 7011096473. Określa on zasady korzystania z świadczonych przez nas usług (Usługi)  oraz zasady i tryb zawierania Umów Sprzedaży z Klientem na odległość (“Umowy”) za pośrednictwem LingoMouse. Z chwilą akceptacji Regulaminu oświadczasz, że zapoznałeś się z jego treścią, akceptujesz wszystkie jego warunki i zobowiązujesz się do ich przestrzegania. W Regulaminie, jak i w Polityce Prywatności, mogą się pojawić zmiany, o których będziemy Cię na bieżąco informować. Jeśli zdecydujesz się korzystać z naszych Usług, oznacza to, że akceptujesz nasz Regulamin oraz wszystkie przyszłe zmiany, które mogą się w nim pojawić. Jeśli nie zgadzasz się z treścią Regulaminu, prosimy o niekorzystanie z naszych Usług. W przypadku złamania Regulaminu, możemy zablokować Twój dostęp do naszych Usług.


1. REJESTRACJA
 

Do korzystania z naszych Usług konieczna jest rejestracja w celu utworzenia własnego konta (“Konto”), której możesz dokonać poprzez:

 1. połączenie konta z mediami społecznościowymi (Facebook, Gmail);
 2. podanie swojego adresu e-mail oraz stworzenie swojej nazwy użytkownika i hasła;
 3. zarejestrowanie się jako kursant Instytutu Lingwistyki (aby tego dokonać, musisz mieć wykupiony dostęp do któregokolwiek z kursów na platformie https://instytutlingwistyki.pl/). Wtedy rejestracja odbywa się poprzez adres e-mail oraz hasło używane na platformie Instytutu.

Dane logowania możesz zawsze zmienić. Pamiętaj jednak, aby nie udostępniać swojego Konta ani nie powierzać nikomu swojego hasła. Twoje Konto należy wyłącznie do Ciebie, nie możesz go współdzielić z innymi osobami ani go nikomu przekazywać. Ponosisz odpowiedzialność za każdą aktywność na Twoim Koncie, dlatego w razie podejrzenia o nieautoryzowanym zalogowaniu na swoim Koncie, niezwłocznie poinformuj nas o tym, wysyłając wiadomość na adres e-mail: hello@lingomouse.net.  

2. POLITYKA PRYWATNOŚCI

Jako administrator danych osobowych (“Administrator”) przykładamy dużą wagę do ochrony prywatności i poufności danych osobowych przekazywanych przez Użytkowników bezpośrednio Administratorowi. Nasza firma oraz firmy z nami współpracujące z należytą starannością dobierają i stosują odpowiednie środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych osobowych. Wszelkie dane osobowe, które przekazujesz nam, zakładając Konto, będą podlegać naszej Polityce Prywatności


3. JAWNE DANE

Dane, które podajesz na swoim Koncie w Aplikacji lub na naszej Stronie Internetowej, takie jak nazwa użytkownika, zdjęcia, itp. są dostępne dla osób odwiedzających Twój profil. Administrator nie ma możliwości zabezpieczenia Użytkownika przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane mogą wykorzystać w jakichkolwiek celach. 


4.
NASZE TREŚCI

Treści dostępne w LingoMouse (“Treści”) stanowią własność naszą lub naszych partnerów (nie wchodzą do nich Treści publikowane przez Użytkowników). Użytkownicy nie mają prawa przywłaszczać sobie naszych Treści, handlować nimi lub w jakikolwiek inny sposób bezprawnie ich użyć. Do naszych Treści należą między innymi:

 • nazwa “LingoMouse” i nasz znak towarowy

 • dane i kody, oprogramowanie, strona internetowa

 • design, wzory, grafiki, ilustracje, schematy, logo

 • materiały audiowizualne, materiały tekstowe, przygotowane zestawy do nauki, nazwy setów i ich organizacja


5. TREŚCI OSÓB TRZECICH I LINKI DO STRON INTERNETOWYCH OSÓB TRZECICH

W LingoMouse mogą się pojawić Treści osób trzecich pod licencją lub linki do ich stron internetowych. Nie mamy wpływu na treści ani na linki publikowane na stronach internetowych osób trzecich i nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Treści osób trzecich, które będą Ci dostarczane mają za zadanie jedynie usprawnić i uprzyjemnić Twoją naukę. Rozumiesz, że Treści osób trzecich nie znajdują się pod naszą kontrolą i nie jesteśmy odpowiedzialni za szkody przez nie spowodowane. Regulamin nie dotyczy serwisów i firm osób trzecich.


6. TREŚCI UŻYTKOWNIKA

Do treści publikowanych przez Użytkownika (“Treści Użytkownika”) należą wszystkie treści oraz materiały publikowane przez Użytkownika w naszej Aplikacji lub na naszej Stronie Internetowej. Publikując Treści Użytkownika oświadczasz, że jesteś ich właścicielem lub że masz zezwolenie osób trzecich na ich publikowanie. Rozumiesz również, że publikując Treści Użytkownika, oddajesz nam bezpłatną i nieodwołalną licencję na wykorzystanie Twoich Treści w całości lub w części. 

Użytkownicy ponoszą pełną odpowiedzialność za treści publikowane w domenach publicznych (“Treści Publiczne”) oraz zobowiązują się do udostępniania treści zgodnych z niniejszym Regulaminem.

Administrator nie gwarantuje dokładności, poprawności czy też prawidłowości Treści Użytkownika oraz nie bierze za nie odpowiedzialności.

Monitorujemy wszystkie Treści Użytkownika oraz zastrzegamy sobie prawo do usunięcia Twoich Treści Publicznych, jeśli uznamy je za niezgodne z Regulaminem. 

Treści Użytkownika niezgodne z niniejszym Regulaminem to:

 • Treści, których Użytkownik nie jest właścicielem i nie ma praw bądź zgody na ich publikowanie;
 • Treści obraźliwe, nakłaniające do nienawiści bądź przemocy, wulgarne, nieprzyzwoite, naruszające czyjś wizerunek lub w jakikolwiek sposób dyskryminujące (rasizm, seksizm, dyskryminacja ze względu na wyznawaną religię, przekonania, opinie polityczne, itp.);
 • Treści zawierające dane osobiste osób trzecich;
 • Treści nakłaniające do zakupu oraz spam;
 • Treści nielegalne lub nakłaniające do nielegalnych aktów;
 • Treści, które celowo wprowadzałyby innych Użytkowników w błąd;
 • inne Treści, które Administrator uzna za raniące lub krzywdzące zarówno Użytkowników jak i nas.


7. ZACHOWANIE UŻYTKOWNIKA

Zależy nam na stworzeniu bezpiecznej przestrzeni do nauki, dlatego Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania Regulaminu i rozumie, że nie może:

 • Zastraszać, krytykować, dyskryminować ani w jakikolwiek inny sposób ranić innych Użytkowników i tym samym naruszać ich spokoju;
 • rościć sobie praw do własności intelektualnej naszej, naszych partnerów lub innych Użytkowników;
 • umyślnie wprowadzać innych Użytkowników w błąd;
 • podawać fałszywych informacji;
 • zbierać dane innych Użytkowników, nazw, haseł, loginów, adresów e-mail;
 • korzystać z naszych Usług w celu nakłaniania do zakupu produktu własnego lub osób trzecich, spamowania bądź przekierowywania do innych stron internetowych;
 • umyślnego uszkadzania bądź przeciążania Aplikacji lub Strony Internetowej;
 • sprzedaży Kont, powielania Kont.


8. LICENCJA UŻYTKOWNIKA

 • Użytkownik dostaje licencję (“Licencja”) na korzystanie z naszych Treści na Stronie Internetowej oraz w Aplikacji na użytek własny, niekomercyjny pod warunkiem przestrzegania postanowień Regulaminu. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub sprzedawanie Licencji osobom trzecim jest zabronione. Warunkiem otrzymania Licencji jest zatwierdzenie oraz przestrzeganie Regulaminu. W przypadku złamania Regulaminu, Administrator ma prawo do odebrania Licencji.


9. OPŁATY 

Korzystanie z Aplikacji czy też Strony Internetowej jest bezpłatne. W ramach naszej Platformy otrzymasz pełen dostęp do początkowych materiałów z każdego dostępnego języka obcego. W ten sposób będziesz mógł zapoznać się z naszymi metodami. Jeśli nasze materiały językowe spodobają Ci się i zdecydujesz się na zakup dostępu do dalszych materiałów, będziesz mógł wykupić je u nas na zasadzie subskrypcji (“Subskrypcja”). Wszystkie opcje Subskrypcji jak i ich ceny znajdziesz pod tym linkiem. Opłaty za subskrypcję mogą się zmieniać w związku z różnymi planami subskrypcji czy też promocjami, a zatem zastrzegamy sobie prawo do bieżącej aktualizacji naszej oferty, którą znajdziesz pod wcześniej wspomnianym linkiem.

Twoja Subskrypcja będzie się odnawiać automatycznie pod koniec każdego okresu. W zależności od wybranego planu może się ona odnawiać:

 • po 30 dniach od rozpoczęcia pierwszego okresu Subskrypcji
 • po 365 dniach od rozpoczęcia pierwszego okresu Subskrypcji

Za każdym razem, gdy Twoja Subskrypcja zostanie odnowiona, Twoje Konto zostanie obciążone o koszt danego planu. W przypadku ofert specjalnych oraz promocji, długość okresu może się różnić. W każdej chwili możesz wyłączyć opcję automatycznego odnawiania lub przejść do innego planu Subskrypcji, który zostanie aktywowany od razu po dokonaniu wpłaty oraz przetworzeniu przez nas transakcji. Twój stary plany oraz pozostały na nim czas zostają anulowane. 

Ceny Subskrypcji mogą ulec zmianom, o których będziemy Cię na bieżąco informowali. Jeśli jednak wykupisz już jeden z naszych planów, to jego cena pozostanie taka sama, jaka była w momencie jego wykupienia. 

Dla kursantów Instytutu Lingwistyki – językowej platformy, która znajduje się pod adresem internetowym https://instytutlingwistyki.pl, dostęp do Strony Internetowej i Aplikacji LingoMouse jest zawarty w cenie kursu. W tym celu wystarczy zalogować się do LingoMouse, korzystając z danych, używanych do logowania na platformie Instytut Lingwistyki.


10. GWARANCJA I ANULOWANIE SUBSKRYPCJI

Możesz zrezygnować z Subskrypcji, jeśli w ciągu 30 dni od jej wykupienia stwierdzisz, że nasze Usługi nie spełniają Twoich oczekiwań. Zwrócimy Ci wtedy 100% Twojej wpłaty, bez prośby do podania przyczyny, wystarczy, że napiszesz do nas na hello@lingomouse.org. Aby móc uzyskać zwrot pieniędzy, ważne jest, aby się zgłosić do nas w ciągu 30 dni od rozpoczęcia okresu Subskrypcji, w innym przypadku nie otrzymasz zwrotu. 

W zakładce „Moje konto” znajdziesz dane dotyczące Twojej Subskrypcji, w tym datę jej zakończenia. W dowolnym momencie możesz anulować swoją Subskrypcję, wchodząc na stronę ustawień w swoim Profilu, wybierając zakładkę „Konto”, a następnie wybierając opcję „Anuluj Subskrypcję”. Po anulowaniu Subskrypcji nie będzie ona się już odnawiała, ale nie uzyskasz zwrotu pieniędzy za anulowanie Subskrypcji w okresie, który już trwa. Możesz jednak korzystać z pakietu Subskrypcji dopóki opłacony okres się nie zakończy.


11. USUWANIE KONTA

W każdej chwili możesz usunąć swoje Konto, wchodząc w zakładkę ‘Usuń Konto’. Opcja jest nieodwracalna. Usuwając swoje konto – Użytkownik traci swoją Licencję, wszystkie dane z jego Konta zostają wykasowane, a aktywne Subskrypcje zostają anulowane bez zwrotu pieniędzy za pozostały czas Subskrypcji. Administrator nie bierze odpowiedzialności za zabezpieczenie danych opublikowanych przez Użytkowników na naszej Stronie Internetowej i w Aplikacji. 

W przypadku złamania Regulaminu, Administrator ma prawo do zawieszenia lub całkowitego usunięcia Konta Użytkownika. Użytkownik zostanie poinformowany zarówno o samej decyzji zawieszenia lub usunięcia Konta, jak i o powodzie, dla którego taka decyzja została podjęta. Usunięcie Konta jest nieodwracalne, wraz z usunięciem Konta, usunięty zostaje profil Użytkownika, jego dane, a aktywne Subskrypcje zostają anulowane bez zwrotu pieniędzy za pozostały czas Subskrypcji. Administrator nie bierze też odpowiedzialności za zabezpieczenie danych opublikowanych przez Użytkowników.. 


12. Zwroty, reklamacje, anulowanie zamówienia

 • W przypadku otrzymania wadliwego produktu, Użytkownik ma prawo do złożenia reklamacji i otrzymania zwrotu pieniędzy. 
 • Administrator jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wadę, jeżeli Klient wiedział o wadzie produktu w chwili zawarcia umowy sprzedaży. Opis wady produktu będzie każdorazowo wskazany na Stronie. 
 • Administrator niezwłocznie, jednak najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym produktem, ustosunkuje się do złożonej reklamacji i poinformuje Klienta o dalszym postępowaniu.

13. OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Doskonale wiemy, że proces nauki języków obcych, szczególnie, gdy uczymy się języka na własną rękę, nie zawsze wydaje się prosty. Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie Stronę internetową i Aplikację LingoMouse, aby pomóc Ci w nauce i pokazać, że wcale nie musi być ona żmudna ani trudna, a może stać się zabawą i niesamowitą przygodą. Staramy się ułatwić Ci naukę słówek, a nasze materiały są analizowane przez zespół językoznawców, nativów, tłumaczy oraz osób, które doskonale znają dany język. Niemniej, nasze metody mogą działać dla każdego Użytkownika inaczej.


14. Kontakt


Zawsze możesz się z nami skontaktować za pomocą adresu e-mail: hello@lingomouse.net


Świetnej przygody z językami!!


Zespół LingoMouse

©2022 instytutlingwistyki.pl