Chcesz szybko nauczyć się języka?

Zobacz jakie to proste!

Dołącz do najbardziej rozbudowanego szkolenia w Polsce i mów płynnie w nowym języku nawet po 3 miesiącach dzięki naszym autorskim metodom z GWARANCJĄ REZULTATÓW.

Czy chcesz nauczyć się języka szybko, łatwo i skutecznie?

Nauka języka obcego szkolnymi metodami jest jak wysyłanie wiadomości za pomocą telegrafu czy gołębi pocztowych. Jaki w tym sens, skoro obecnie posiadamy skuteczniejsze rozwiązania?

Nie chodzi o to, aby od dziecka wkuwać słówka na pamięć, poznawać odmianę 45 czasów i poświęcać czas na naukę rzeczy, na które mieszkańcy danego kraju reagują tylko uśmiechem politowania.

Przecież ucząc się języka polskiego, nigdy nie analizowałeś żadnych tabel gramatycznych, ani też nie uczyłeś się z żadnej nudnej listy słówek. Robiłeś to CAŁKOWICIE inaczej.

To nie Twoja wina, że pomimo wielu lat nauki, nadal boisz się odezwać. Jednak to właśnie w Twoich rękach jest to, co zrobisz z tym dalej. Jeśli nie masz czasu na codzienną naukę, a musisz nauczyć się języka NA JUŻ, to mamy coś dla Ciebie!

Jako pasjonaci efektywnej nauki, stworzyliśmy najbardziej rozbudowane szkolenia języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego oraz rosyjskiego w Polsce, z którymi efekty zobaczysz już po pierwszym tygodniu od rozpoczęcia.

Zbudowaliśmy je w oparciu o potwierdzone naukowo metody, które działają jak prawo grawitacji, czyli ZAWSZE. Dzięki nim nauczysz się płynnie mówić w nowym języku, nawet … w 3 miesiące! Tak – damy Ci na to gwarancję.

Kurs składa się z wielu podcastów, materiałów wideo, map myśli i regularnych ćwiczeń z native speakerem. A wszystko to dostępne jest na prostej w obsłudze platformie internetowej, z której korzysta już ponad 9600 osób!

Co więcej, nasza platforma posiada dedykowaną aplikację, więc możesz uczyć się także za pomocą własnego smartfona lub tabletu (aplikacja działa na systemie Android oraz iOS).

Dlaczego ten kurs jest
tak dobry?

3 miesiące to próg, który weryfikuje skuteczność metody

Instytut Lingwistyki opiera
się na 4 filarach:

Motywacja

Zadania domowe wykonujesz na ostatnią chwilę? Czujesz, że za mało się angażujesz? A może zwyczajnie brakuje Ci dyscypliny? Nauczymy Cię wdrażać nawyki i poznasz najlepsze strategie na konsekwentną naukę języka.

Nowoczesne metody

Koniec z nudnym wkuwaniem, które przywołuje wspomnienia ze szkolnej ławki! Z naszym kursem będziesz się uczył przez dobrą zabawę, pozytywne
emocje i tematy, które są dla Ciebie interesujące.

Właściwy timing

Zarówno Tobie, jak i nam chodzi o skuteczną komunikację. W pierwszej kolejności poznasz potrzebne Ci słownictwo. Spokojnie, na gramatykę przyjdzie czas, gdy opanujesz fundamenty. Wszystko w swoim czasie.

Pełen luz

Sprawdzianom mówimy NIE. Nie służą skutecznej nauce, a jedynie powodują, że zaczynasz się denerwować i blokować podczas mówienia. W naszym systemie nikt Cię nie ocenia, a błędy językowe są mile widziane, ponieważ dają jasną informację, nad czym warto jeszcze popracować.

Nasze kursy językowe poleca znana aktorka - Aleksandra Szwed

Co dokładnie otrzymasz w ramach Instytutu Lingwistyki:

Kurs języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego oraz rosyjskiego KROK PO KROKU

To poukładana i kompletna wiedza z danego języka, pozwalająca mówić w stopniu komunikatywnym już po kilku miesiącach.

Kilkanaście nagrań wideo, prowadzących Cię po naszej platformie

Z nich dowiesz się, jak z pomocą naszej platformy i innych dostępnych bezpłatnych źródeł, uczyć się języka efektywnie i z uśmiechem na twarzy. 🙂

Regularne (2 razy w tygodniu i aż przez 5 lat) ćwiczenia z native speakerem

Doskonalenie wymowy oraz mówienia. Dokładnie TAK! Dwa razy w tygodniu przez najbliższe pięć lat możesz kontaktować się z naszymi native speakerami, wykonując zadania, które będziesz otrzymywał na swojego maila. Dzięki temu będziesz miał stały kontakt z językiem.

Dział prostej gramatyki

Kilkanaście nagrań wideo, wyjaśniających zasady gramatyki w formie wideo z animacjami oraz obrazkami. Obiecujemy jednak, że dopóki nie opanujesz minimum 1000 najczęściej używanych słów ani przez chwilę o niej nie wspomnimy. Gdy już to jednak nastąpi, wytłumaczymy Ci ją w prosty i zrozumiały sposób, dzięki czemu nie tylko zrozumiesz jej zasady, ale przede wszystkim z łatwością będziesz ją wykorzystywać podczas mówienia.

Ponad 80 3-5-minutowych podcastów

Będących konwersacją 2 osób w języku polskim. Słowa polskie są konsekwentnie zastępowane słowami z języka obcego, a materiały pokrywają ponad 1000 najczęściej używanych słów w danym języku oraz większość istotnych kwestii gramatycznych. Tę wiedzę będziesz zapamiętywał niepostrzeżenie. Dzięki dialogom nagrania są dynamiczne i bardzo ciekawe.

Sprawdzeni lektorzy

2 razy w tygodniu będziesz rozwiązywać ćwiczenia z naszym native speakerem bezpłatnie. Jeśli stwierdzisz jednak, że potrzebujesz dłuższych konwersacji z lektorem, to w specjalnym dziale wskażemy Ci, z którymi osobami warto umówić się zdalnie. Są to native speakerzy, których osobiście przetestowaliśmy i których polecamy, nie pobierając żadnej prowizji.

Gwarancja zdania egzaminu B1 Preliminary (PET)

po 6-miesięcznej wspólnej nauce albo zwrot pieniędzy w przypadku niepowodzenia.

Dedykowany kurs słówek w aplikacji

1 000 najczęstszych słówek (rozłożonych odpowiednio w czasie, aby lepiej je zapamiętać) na Twoim telefonie, dzięki czemu uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Ponad 80 map myśli

przepełnionych kolorowymi obrazkami, które jeszcze szybciej pozwolą Ci zapamiętać raz na zawsze najczęściej używane słowa oraz najważniejsze czasy gramatyczne. Dzięki kolorom i kreatywności dodatkowo aktywujesz obydwie półkule mózgu w tym samym czasie.

Motywująco - aktywizujące wiadomości

Domyślamy się, że każdego dnia sprawdzasz swoją skrzynkę e-mail, dlatego postanowiliśmy to wykorzystać także w nauce języka obcego! Co jakiś czas otrzymasz od nas wiadomości "przypominajki", dzięki którym szansa na zachowanie systematyczności jest dużo większa.

Ciągłe aktualizacje i dostęp do platformy przez 5 lat

Płacąc raz, otrzymasz wszystkie obecne nagrania, jak i wszystkie te, które stworzymy w przyszłości.

Aplikacja mobilna

Jeśli chcesz korzystać z naszej platformy edukacyjnej na smartfonie, możesz to zrobić za pomocą aplikacji, działającej w systemie iOS oraz Android.

Pytania kontrolne po każdym module

Przygotowaliśmy dla Ciebie różne quizy, dzięki którym jeszcze bardziej utrwalisz poznany materiał.

30-dniowa gwarancja satysfakcji

albo zwrot pieniędzy bez podania przyczyny.

Certyfikat Instytutu Lingwistyki

Jeśli będziesz tego potrzebował, otrzymasz od nas certyfikat w wersji fizycznej lub elektronicznej.

Nie możesz winić się za system edukacji, ale możesz wziąć sprawy w swoje ręce i wybrać skuteczną i przyjemną formę edukacji.

Zobacz, co nas wyróżnia:

Tradycyjne metody
(jak uczono Cię do tej pory)

sztywny grafik zajęć

nie nadrobisz opuszczonych zajęć

ocena postępów na koniec roku

uda się albo się nie uda...

wiele lat nauki i strach przed mówieniem

uczysz się formuł gramatycznych, wkuwasz słówka

Instytut Lingwistyki
(jak możesz uczyć się skutecznie)

uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz, nawet „przy okazji”

możesz wiele razy wracać do materiałów dostępnych na platformie

stały monitoring i ewaluacja postępów

gwarancja sukcesu

komunikujesz się już po 3 miesiącach

nauka przez skojarzenia, rozwijanie odwagi lingwistycznej

Najbardziej skorzystasz, jeśli:

To szkolenie nie jest dla Ciebie, jeśli:

Czy jest inna droga?

Oczywiście! Możesz nadal korzystać z poszatkowanej i
niezweryfikowanej wiedzy dostępnej w Internecie, uczęszczać do szkół językowych lub uczyć się na własną rękę.

Jeśli jednak wolisz wybrać krótszą drogę – wiedzieć dokładnie jak się uczyć i kiedy, skorzystaj z naszych kursów.

Cała wiedza jest odpowiednio przygotowana, a to oznacza, że nie musisz samodzielnie tworzyć map myśli, ani też wyznaczać sobie zadań do wykonania. U nas, wszystko masz gotowe, od A do Z. Dzięki takiemu systemowi zaoszczędzisz masę czasu. Pamiętaj także, że otrzymujesz od nas pełną gwarancję rezultatów albo zwrot pieniędzy.

0 +

kursantów

0 %

praktycznej wiedzy

0 %

zadowolonych klientów

Otrzymujesz od nas gwarancję rezultatów!

Świetne relacje i zadowolenie klientów są dla nas jednymi z ważniejszych wartości prowadzenia biznesu. Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu stwierdziłbyś, że kurs nie spełnia Twoich wymagań, wystarczy, że napiszesz do nas e-mail, a my zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty, bez podawania przyczyny.

Dodatkowo, jeśli po 6 miesiącach od zakupu naszego szkolenia, nie zaliczysz egzaminu B1 Preliminary (wcześniej znany jako PET), organizowanego regularnie w prawie każdym większym mieście, zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty.

Czy takie warunki brzmią dla Ciebie w porządku?

Poznaj opinie osób, które kiedyś, tak jak Ty dzisiaj, zastanawiały się, czy kurs Instytutu Lingwistyki jest dla nich:

Instytut Lingwistyki to zespół ludzi, którzy będą Cię wspierać w osiągnięciu wyznaczonego celu. W Twoim rozwoju będą Cię wspierać m.in.:

Maciej Wieczorek

CEO-founder, założyciel Instytutu Lingwistyki, Autor programu „Expert w Bentleyu”

Karolina Chadzińska

Trener j. niemieckiego

Dave z Ameryki

Trener wymowy j. angielskiego oraz prowadzący kanał YouTube Instytutu Lingwistyki

Magda Ali

Trener j. angielskiego

Santi Núñez

Native speaker j. hiszpańskiego

Magdalena Trawińska-Krawiec

Trener j. angielskiego

James Davis

Native speaker j. angielskiego

Magda Bartnik

Trener j. hiszpańskiego

Marco Hub

Native speaker j. niemieckiego

Reszta naszego zespołu:

Poznaj opinię człowieka, którego pasją jest nauka języków obcych:

W nauce jest ważne nie tylko to, ile godzin na nią poświęcisz, ale przede wszystkim – skuteczność metod z jakich korzystasz.

Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie gotowe kursy językowe KROK PO KROKU, w które „zaszyliśmy” najskuteczniejsze metody nauki potwierdzone naukowo.

Dzięki naszej platformie, nauka języków stanie się dla Ciebie przyjemnością, na którą będziesz czekał każdego dnia.

Po zakupie otrzymasz od nas pełną gwarancję rezultatów, albo zwrot pieniędzy.

Nauka języków może być przyjemnym doświadczeniem. Ciesz się postępami i oczekuj efektów swojej pracy.

W pakiecie:


3 godziny z native speakerem gratis!

Jeden Język

OTRZYMASZ

dostęp do jednego
wybranego języka
CENA
997 zł
Wybierz język
2 języki

OTRZYMASZ

dostęp do dwóch
wybranych języków
CENA
1497 zł
Wybierz 2 języki

Pakiet Poligloty

OTRZYMASZ
dostęp do WSZYSTKICH
obecnych i przyszłych kursów językowych
Cena
1997 zł
Każdy język w pakiecie!

Wszystko, czego potrzebujesz do skutecznej nauki języków bez wychodzenia z domu:

Autorskie metody nauki języka sprawdzone przez ponad 3 000 kursantów

Rozwijanie
komunikacji w oparciu o przyjemne i skuteczne metody skojarzeniowe

Wygodna aplikacja (na system Android i IOS), dzięki której uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz

Praktyczne materiały, dzięki którym chętniej i szybciej poznajesz nowy język

Gwarancja satysfakcji / zdania egzaminu lub 100% zwrot pieniędzy

Jesteśmy cytowani w :

FAQ - poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania

Całość jest dostępna na dedykowanej platformie. Po płatności w ciągu kilku minut otrzymasz dane do logowania i możesz przystąpić do nauki.

Tak. Po zakupie otrzymasz całkowity dostęp do naszej platformy edukacyjnej, dzięki czemu pracujesz w swoim tempie, dokładnie przerabiając każde zagadnienie. Dodatkowo regularnie będziesz otrzymywać nowe materiały, których poziom będzie coraz wyższy.

Tak. Dostęp do bezpłatnego szkolenia: 1 000 najczęstszych słów w dedykowanej aplikacji, dzięki której możesz szybko i efektywnie uczyć się najczęstszych słówek (system dba o odpowiedni czas powtórek, dzięki czemu nowe słownictwo zapamiętasz raz na zawsze), regularne spotkania z native speakerem, pytania kontrolne po każdym module, dostęp do podcastów, dedykowaną aplikację na telefon do przerabiania szkolenia.

Na każdy nasz produkt przysługuje 30-dniowa gwarancja satysfakcji. Gdyby produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, bez podawania powodu zwrócimy Ci pieniądze. A gdy Twój egzamin B1 Preliminary się nie powiedzie po przerobieniu kursu, także zwrócimy Ci pieniądze.

Kurs jest przeznaczony dla każdego, kto komunikuje się na poziomie niższym niż B1. Zatem jeśli dopiero zaczynasz naukę języka lub dostrzegasz, że pomimo kilku lat nauki, nadal masz trudność z przeczytaniem krótkiego tekstu lub swobodną rozmową, to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Szybkiej płatności dokonasz za pośrednictwem serwisu Przelewy24 lub PayPal.

Oczywiście. Otrzymasz ją już po kilku minutach od zakupu na swoją skrzynkę mailową.

Jako Instytut Lingwistyki ufundowaliśmy kurs języka polskiego dla ponad 10 tysięcy uchodźców z Ukrainy, aby mogli łatwiej rozpocząć nowe życie w Polsce.

Wideo opinia Aleksandry Szwed

Media o nas: